Polscy bukmacherzy dywersyfikują swoją ofertę, aby przyciągnąć młodszych bettorów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bettor Perspectives Deloitte Canada

Najpierw będziesz musiał dołączyć do internetowej witryny bukmacherskiej, która obejmuje zakłady na mecze La Liga. Przez resztę tego przewodnika będę używać Betonline.AG, ponieważ akceptują graczy na całym świecie. © 2023 Ontario Lottery and Gaming Corporation This Witryna służy do korzystania z dorosłych w prowincji Ontario w Kanadzie. Osoby muszą mieć ukończone 18 lat, aby uczestniczyć w loterii, grach charytatywnych i zakładach sportowych w Ontario. Osoby muszą mieć 19 lat lub starsze, aby odwiedzić kasyna i miejsca na automatach w Ontario, a także uczestniczyć w grach w kasynie online i zakładach sportowych w Ontario w Ontario.

La Primitiva, lub "Prymitywne", Działając od połowy lat 80., jest ogólnie uważane za ulubioną loterię Hiszpanii. Kupisz bilet z jednego z wielu oficjalnych sklepów i wybierzesz sześć z 49 liczb. Aby liczby były ważne przez jeden dzień, koszt wynosi 1.17 euro; Przez dwa dni cena wzrasta do 2.35 euro. Program, co zrozumiałe, jest jednym z najczęściej oglądanych wydarzeń w Polandii Roku telewizyjnego. Pojedynki na kopcu tego konkursu rozgrywa się z Toronto Blue Jays, szukając Jose Berrios (6-4) i Kyle Bradish (2-2), odpowiadający na dzwonek dla Baltimore Orioles. Aktualne wiadomości La Liga sugeruję odwiedzenie oficjalnej strony internetowej La Liga, a dla historii ligi strony wiki La Liga jest najlepszym rozwiązaniem.

Jako 21-letni napastnik Balotelli nadal jest w nieco kształtujący lata swojej gry. Fani zakładów w piłce nożnej wiedzą, że kiedy mężczyzna z Manchesteru City jest w formie, istnieje niewiele obrony, które mogą zawierać jego geniusz. Do tej pory zawodnikiem turnieju była dawno niedoceniana Andrea Pirlo. 32 -letni pomocnik jest siłą w Europie od półtora dekady, ale nie udało się uzyskać odpowiedniego uznania, będąc zmuszonym do dzielenia się sceną z jednymi z największych nazwisk w grze.

które będą korzystać

2 dezaktywacja rachunków graczy

W Polsce 21 możesz podwoić się nawet po uderzeniu w trzeci, czwarty, piąty – dowolna liczba kart. Niektóre kasyna pozwalają na ponowne podwójne, z ręki, która została już podwojona. Twój zakład podwójny może być wszystko poniżej lub pasować do oryginalnego zakładu. W niektórych sklepach maszyna, która wypłaca wygrane, ma codzienny limit 1.000 euro dziennie, na poślizg. Po raz pierwszy wejdziesz do jednego z tych sklepów, musisz pokazać paszport lub krajową kartę identyfikacyjną, aby mogli cię skonfigurować. Następnie, za każdym razem, gdy odwiedzasz sklep, musisz poprosić o kod PIN od personelu, zanim będziesz mógł postawić zakład. Odbywa się to w celu sprawdzenia, czy twój niedostateczny czas lub jest na liście hazardzistów z samokonstrzewnictwem.

Możesz także przejść do ustawień i wyłączyć dostęp do danych do każdej aplikacji. Wejdę i wyłączę wszystko, z wyjątkiem takich rzeczy jak Google Maps lub innych, których będę korzystać częściej – w ten sposób, gdy wyłączę tryb samolotu, tylko te aplikacje, które będą korzystać z danych. W UE niedawno uchwalono ustawę, która zakazała opłat za opłatę za roaming w ramach UE – co oznacza, że ​​możesz użyć karty SIM kupowanej w Hiszpanii i użyć jej w Hiszpanii bez płacenia dodatkowych opłat lub opłat roamingu danych. Jednak niektóre plany mogą ograniczyć liczbę tekstów lub minuty mobilne, jeśli jesteś poza krajem ojczystym planu. Tak długo, jak nie przesyłasz strumieniowania muzyki/filmów ani nie przesyłasz mnóstwa zdjęć, prawdopodobnie nie będziesz używać więcej niż 3 GB-6 GB danych mobilnych na tydzień. W rzeczywistości przeciętny właściciel amerykańskiego smartfona użytkowego 10 GB danych mobilnych każdego miesiąca. Movistar jest jednym z największych operatorów komórkowych w Hiszpanii i oferują garść różnych przedpłaconych planów danych, które kosztują około 20 euro miesięcznie, które zapewnią Ci od 5-30 GB danych każdego miesiąca.

Jakie są najpopularniejsze zakłady La Liga?

Korzystając z OGCA, odpowiedzialność padnie na osobę, aby odpowiedzialnie hazardować. Oznacza to, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek działania podejmowane w witrynach innych firm przedstawionych w OGCA. Postępuj zgodnie z wytycznymi wydanymi przez gamingCommission.CA dla legalnego hazardu w Kanadzie. Tym razem Verstappen będzie ścigany przez ulubionego domu w Polsce Fernando Alonso, który nadal wyróżnia się dla Aston Martin w tym sezonie, podczas gdy Sergio Perez będzie dodatkowo czający się, gdy chce zmienić swoje słabe pokazy w ostatni weekend. Prawdopodobnie zostanie rozmieszczony na prawym skrzydle przeciwko bombardowaniu włoskiego skrzydła Federico Dimarco, Asensio ma prawdziwą szansę na kluczowe zagrożenie dla Hiszpanii.

W przypadku jakiegokolwiek konfliktu lub niekonsekwencji między jakimkolwiek postanowieniem niniejszej Umowy a dowolnymi z takich innych warunków, zasad, oświadczeń i wyjaśnień, kolejność pierwszeństwa będzie w kolejności malejącej klauzul i. Powyżej, z wyjątkiem tego, że niniejsza Umowa, każda obowiązująca umowa użytkownika witryny i każda obowiązująca Umowa użytkownika aplikacji mobilnej zajmują podleganie obowiązującym zasadom gry na loterii i regułach gry płaconej. Bodog pozostaje najlepszym kanadyjskim kasynem online do wypłat i staraj się upewnić się, że jesteśmy marką, której zawsze możesz zaufać. Wypłaty kasyn kryptowalutowych obejmują Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Ethereum, Tether, Litecoin, a jeśli jesteś cierpliwy, sprawdź kurierem. Nawet jeśli wpłacisz różnymi monetami kryptograficznymi, możesz szybko wycofać się z innym krypto. Zaloguj się i kliknij depozyt, aby kierować się gładkim i prostym procesem depozytów kasyna kryptograficznego.

Ponadto OLG może anulować fundusze bonusowe, które zostały przesłane na konto gracza w dowolnym momencie według własnego uznania. Żadne inne środki finansowania bilansu konta gracza nie są dozwolone w dniu niniejszej Umowy. Transakcja zakupu biletu przez gracza za pośrednictwem subskrypcji zgodnie z niniejszą sekcją 5.3 jest określany jako „przyszła transakcja gry”. OLG może podejmować wszelkie kroki w odniesieniu do konta gracza lub gracza, które OLG, według własnego uznania, być właściwe w odniesieniu do jakiegokolwiek nienawistnego, dyskryminacyjnego, seksistowskiego, brutalnego, ofensywnego lub innego niewłaściwej treści.

Do 500 USD w bezpłatnych zakładach

Bez ograniczania ogólności powyższego, OLG może, według własnego uznania, wymagać zmiany nazwy użytkownika lub pseudonim. Gracz może zmienić swoje hasło w dowolnym momencie, przechodząc na stronę „moje konto” lub „Informacje o koncie”. „Nazwa użytkownika i hasło” oznacza unikalną kombinację identyfikatorów utworzonych przez gracza, który jest używany przez gracza do identyfikacji z systemem igamingu za każdym razem, gdy gracz chce uzyskać dostęp do konta odtwarzacza.

Subskrybuj aktualizacje BET

Jeśli gracz nie jest już uprawniony do posiadania konta gracza (na przykład, jeśli gracz przeprowadzi się do jurysdykcji poza prowincją Ontario lub jeśli gracz stanie się osobą wykluczoną), gracz jest zobowiązany do zamknięcia gracza Konto. Gracz nie jest ograniczony do dostępu do swojego konta gracza w czasie, gdy jest uśpionym kontem. Uśpione konto (które nie zostało dezaktywowane) przestanie być uśpionym kontem po zakończeniu transakcji inicjowanej przez gracza. Jeśli konto gracza pozostanie uśpionym kontem przez 30 kolejnych dni, OLG dezaktywuje takie konto gracza. Przyznanie i dostępność funduszy bonusowych jest według własnego uznania OLG. Korzystanie z funduszy premiowych może być ograniczone do konkretnych gier i określonych okresów, a fundusze premiowe mogą wygasnąć i zostać anulowane, jeśli nie są używane przed określoną datą lub czasem.

Zakład

Gracz nie jest uprawniony do otrzymywania funduszy bonusowych, chyba że OLG, według własnego uznania, określa, że ​​fundusze bonusowe powinny być oferowane konkretnemu graczowi. Gracz może w dowolnym momencie stracić fundusze bonusowe, kontaktując się z wsparciem odtwarzaczy. OLG może od czasu do czasu ograniczyć liczbę wycofania niewykorzystanych środków przez gracza, które gracz może zrobić w określonym czasie. Na dzień niniejszej Umowy gracz może dokonać tylko jednego wycofania niewykorzystanych funduszy dziennie. Nie ograniczając ogólności powyższego, gracz będzie zobowiązany do dostarczenia OLG takich informacji i dokumentacji, jak OLG może ustalić, że wymaga to, aby spełnić swoje obowiązki raportowania FINTRAC. Wszystkie takie informacje dostarczane do OLG będą przechowywane w systemie igaming na serwerach znajdujących się w prowincji Ontario. Przedstawiając OLG tak dodatkowych informacji lub dokumentacji, odtwarza.

Dlatego zawsze poszliśmy o wszystko, aby chronić naszych klientów. Nasz niezrównany zespół obsługi klienta jest pod ręką, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące zakładów online 24/7. Nasze dopasowane bonusy depozytowe i bezpłatne spiny na setkach automatów online, wybrane od najlepszych programistów gier, zabawi cię bez łamania banku. Dzięki William Hill Canada możesz wnieść do swojego domu doświadczenie w Las Vegas, zapisując się do naszego nagradzanego kasyna online. Interakcja sportowa jest jednym z naszych zalecanych bukmacherów, ponieważ ma siedzibę w Kanadzie, oferuje niezły bonus rejestracyjny i ma doskonałą historię jako niezawodna i godna zaufania książka. Sprawdź naszą recenzję interakcji sportowych, aby uzyskać więcej informacji lub zarejestruj się i wykonaj depozyt już dziś, aby zdobyć bonus do 125 USD. Dla zespołu, który może przekazać piłkę i zdominować posiadanie tak, jak to robią, Hiszpania zamieniła tę sztukę w sposób brutalizacji przeciwników w poddanie się.

wielu oficjalnych sklepów

Jeśli nie masz konta i chcesz zarejestrować się na stronie internetowej Loto-Québec, kliknij zarejestruj się teraz. Przeczytaj nowe stawki w grze, aby dowiedzieć się więcej o potencjalnych możliwościach i wpływie legalizacji, lekcjach z innych jurysdykcji, kluczowych rozważania dla interesariuszy w ekosystemie bukmacherskim oraz kolejne kroki, które proponujemy. Kanadyjski sektor gier i rozrywki jest na granicy znacznej transformacji, która może odblokować nowe możliwości rozwoju, zmniejszyć nielegalne działania w obstawie i generować nowe dochody dla rządów i organizacji w całym kraju. Legalizacja sportu z jednym wydarzeniem stanowi znaczącą i ekscytującą okazję dla sektora sportu, rozrywki i gier w kraju. Jeśli jesteś turystą, zaleca się podzielenie zakładu na 2 poślizgi zakładów, jeśli całkowita wygrana będzie wyższa. GG.Bet Jeśli miałeś szczęście i masz zwycięski bilet, wszystko, co musisz zrobić, to zarobić go w sklepie. Jeśli chcesz umieścić ACCA (zakład akumulatora z różnymi wyborami), musisz to zrobić szybko.

Przewodna karta SIM Orange Holiday Europe jest prawdopodobnie najlepszą opcją dla kart SIM, które można kupić za granicą, ponieważ oferuje dużo danych za dobrą cenę-i zawiera wiele światowych połączeń i tekstu. Istnieje garść planów danych skierowanych do odwiedzających/nierezydentów, więc są nieco droższe niż kupowanie karty SIM w Hiszpanii-ale nie ma kłopotów (bez śledzenia sklepu z telefonami komórkowymi, bez rejestracji karty SIM, Bez konieczności radzenia sobie z ludźmi, którzy nie mówią po angielsku itp.). W tym przewodniku omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o zakupie karty SIM w Hiszpanii i jak kupić najlepszy plan mobilnych danych z Polski, który nie kosztuje dużo pieniędzy. Luis Enrique powiedział, że ma listę 40 graczy, którzy mogliby grać dla drużyny narodowej, ale nie oczekuje się, że przyjmuje dozwolone 26 na Mistrzostwa Świata, ponieważ nie lubi mieć zbyt wielu graczy w drużynie, którzy nie dostanie Znaczna liczba minut.

W przypadku SIA i Betvictor wczesnych funkcji wypłaty, jak piszemy powyżej w ich recenzjach, istnieje pewne ograniczenia w sprawie sportu lub zakładu, które możesz chcieć być świadomi swoich poszczególnych zainteresowań i preferencji bukmacherskich. Jest to po prostu coś, o czym należy pamiętać, jeśli spodziewasz się postawić na popularne kanadyjskie zespoły lub uczestników rynków bukmacherskich, takich jak całkowity zwycięzca World Series, Stanley Cup, NBA Finals, Wimbledon, Masters lub inni. Ostatecznie takie rynki kontraktów futures naprawdę zasługują na porównanie szans, ponieważ wartość często może się znacznie różnić między dostawcami. Jeśli wygrasz więcej, będziesz musiał poczekać tydzień lub dłużej, aby kwota zostanie bezpośrednio umieszczona na koncie bankowym.

Wpływ elektronicznej maszyny do gier (EGM) późną nocą na zachowania graczy EGM

Podoba mi się, jak plan ma 30 dni ważności, więc jest dobry na dłuższe wycieczki. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, zapoznaj się z planem wakacyjnego zen o wartości 30 USD, który daje 8 GB danych przez 14 dni. Zazwyczaj w ciągu dwutygodniowej podróży zazwyczaj spędzasz w sumie dodatkowe 10–20 USD.com vs oczekiwanie na zakup w Hiszpanii – osobiście uważam, że dodatkowy koszt jest wart wygody. Redaktor Sportów Free Press informuje Cię na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na lodzie, boisku, boisku i miejscach pomiędzy. Znowu możesz również grać jako część klubu, oferując 182 kombinacje za 5.95 euro.

Jeff recenzuje bukmachety i obejmuje pełnoetatowe zakłady sportowe w Ameryce Północnej od 2021 roku. Były pisarz NHL Prospects opracował ponad 100 recenzji i przewodników dla społeczności Covers i od ponad dekady poci się własne typy. Niektóre krajowe bukmacherzy podejmują działania w sprawie zakładów wyborczych kanadyjskich, ale korporacje loterii prowadzone przez prowincje często unikają praktyki. Te zakłady nowości często obejmują także rynki Oscarów i Grammy.

W kwietniu 2022 r. BET365 został licencjonowanym dostawcą na nowym rynku prawnym Ontario. Wszyscy gracze BET365 Ontario zostali przeniesieni do nowego systemu prawnego. Kanadyjczycy poza Ontario nadal będą grać z głównego Bet365.Witryna com, a nie Ontario One. Jeśli oprócz zakładów sportowych w kasynie online lub na żywo w kasynie online, naszym pierwszym zaleceniem dla kanadyjskich zawodników jest kasyno BetSafe Canada. Niezależnie od tego, czy chcesz więcej szczegółów na temat kasyna BetSafe, czy też jesteś zadowolony z tego, że w tym zakresie usłyszysz naszą ocenę nr 1, mamy dla Ciebie wysoce ekskluzywną ofertę nowej oferty odtwarzacza. Każda witryna loterii będzie oferować własne nagrody i promocje, a ich dostępność będzie się różnić w zależności od tego, gdzie grasz lub obstawiasz na losowania loterii w Polsce, ze względu na różnice w przepisach dotyczących hazardu.

Bodog Bodkingbook jest jednym z najlepszych stron bukmacherskich w Kanadzie, z najnowszymi szansami NFL, opcjami zakładów NBA, ogromną różnorodnością NHL szans, najlepszymi szansami MLB Vegas i wielu innych. Od 1994 r. Tysiące rodzajów zakładów znajduje się na wyciągnięcie ręki, które rywalizują z wszelkimi szansami Las Vegas, w tym spread, money i suma, wraz z rekwizytami drużyn, rekwizytami graczy, parlagami i futures. Zgadzaj się na swój ulubiony QB, aby zdominować niedziele lub na drużynę hokejową w rodzinnym mieście, aby wygrać finał Stanley Cup. A kiedy szukasz najbardziej interaktywnego wrażenia z zakładów sportowych w Internecie, sprawdź Bodog Live Bukting i bądź częścią każdej gry, każdej branży i każdej chwili. Jego spółka macierzysta została niedawno przejęta przez firmę prywatną o nazwie BridgePoint Capital, za około miliard dolarów amerykańskich-więc wiesz, że są dobrze zablokowane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Follow us

Categories

Newsletter

(MORE) A TRIGGER MOMENT (2)

But, believe it or not, George Floyd’ money exchange scenario (especially, as I wrote it in the play) flashed before me – as he presented the cashier in his case a large bill, which in his case, was just a twenty dollar bill. Any way I gave her the C-note, held my breath and just hoped for the best. Now, I considered that I was surely over reacting. Because, I had just got this package of c-notes right from the bank. But continuing, the cashier accepted my c-note, frowning as she looked closely at it.

She thereupon held it closer to her eyes, frowning more. Then she would hold it overhead, towards the overhead light, (and squinting her) eyes. Next, she held it up and out towards the sun rays, coming through the large nearby windows

Oh my goodness, I thought,” let me tell this lady that I have the $41.00 in smaller bills, for her.”. But before I could get it out my mouth, she pivoted and left her drawer and station and walks three, (that’s right, three) whole aisle’s over.

“don’t tell me” I’m thinking, “she’s going after the dollar proofer contraption! And my goodness”, I reflected. “This is most unsettling. This is the very picture of what I imagined and actually wrote in my Saint George Floyd play.”

And she did exactly that! She ran it through, once while frowning, and then again, still frowning and nodding her head (negative) But, now, my girl, returns, and still with no words she deposits the funds beneath her drawer.

(Continued)
(MORE) A TRIGGER MOMENT (3)

Now, I knew my C-note was good, as I got it from the bank, but that didn’t ease this dreaded moment. Cause, who’s to say George Floyd’s paper wasn’t legit! And, now I know this story is getting long, and is already probably uncomfortable, but, I need you to feel my pain and dread, as I felt it. Or at least understand my feelings. And maybe, if possible, feel that I had a right to them.

But, back to the cashier, whom returns, without apology, counts out and hands me my change, with the receipt, smiles and turns for the next customer in line. I truly felt abused and was still concerned, and felt very much unsafe; not knowing if they (the machine) determined that the bill was a possible fake, and perhaps the police would appear to take me down at the door, or what?

And I thought upon my last trip to thos store, and the very same lady waited on me, and that evening, her not finding the sales ticket visible, she quickly threw my item under the counter, saying, that it wasn’t priced, so she couldn’t sell it. But I advised her it was marked inside, which she found to be true.

But, getting back to today, I did, make it out the door, without being intercepted by law enforcement, But, I said, let me make it to the car before I break down in relief.

But, making it to the car, I wanted to make a cell phone call, but, I thought better, let’s me move out before a swat team corner me in, with overhead helicopters.

So, I left thankful for my freedom and life, until the next shopping engagement. I noticed that my head, neck and shirt was filled with perspiration.

(Continued)
(MORE) A TRIGGER MOMENT (4)

Now, you may wonder, was this a Macy or Bloomingdale. High end shop, I was shopping and followed around to protect the precious merchandise. No, ha, ha, This was a Salvation Army store. You know, like a goodwill, thrift shop. But, With Blacks, as prey, it’s not what they’re protecting, it’s who you are.

“don’t tell me” I’m thinking, “she’s going after the dollar proofer contraption! Oh my goodness”, I reflected. “This is most unsettling. This is the very picture of what I imagined and actually wrote in my Saint Georfe Floyd play!” Now, panicking, I thought again to holler, to get her attention, that I had some smaller bills, that she could try.

And I submit that this is an important work, one of the most significant of this millennium. As this work is significant on several fronts: spiritually, it opens up Scriptures and God’s Voice that is a Godsend, and oh, so, precious but rare. It also offers a comforting understanding of the continuity of Life beyond the Earth plane. It as well, and in the natural, highlights the burden Black households have to give the Race talk to their young charges.

And, in concluding, the cause and purpose of the writer initiating this piece, which was as a mission, is that Saint George Floyd’s sacrifice and it’s aftermath of goodwill not diminish nor be forgotten, but is ever before men.

Yet the chief catalyst of the story is by the writer is to keep “George Floyd’s story center front, that men can continue to face one another as Brothers and One in fairness, justice and equity.
(Please Continue Below to The Celebrity Blog )
(More) A letter from a Blackman…

George Floyd still could have been any of us. 

Since then I’ve asked myself so many questions. How come the police hate us? Will I ever get to live a life free of fear, free of pain, and anger? But the question that scares me the most is, do I need to see a therapist? The answer to the last question is, probably. 

When soldiers go to war, some come back broken because of the devastation, destruction, and trauma they had to endure. It’s called PTSD, or post-traumatic stress disorder and it’s a serious condition. 

If you can have sympathy for a soldier’s pain, how come you have little for Black pain. Our trauma is just as real as anyone else’s and we never signed up for it. 

In 2007, Robert. T. Carter theorized that individuals of color who experience racially charged discrimination as traumatic and often generate responses similar to post-traumatic stress. This was known as Race-based traumatic stress. It’s defined as the traumatic response to stress following a racial encounter. 

Racial trauma can be experienced by an individual or by an entire community and can also come with a host of symptoms such as anxiety and depression, loss of appetite, nightmares, low self-esteem, etc. 

BUT HOW IS GEORGE FLOYD A SAINT? (4 parts)

Part 1 – Speaking of Miracles 

“But, how is George Floyd a Saint?” Yes, this question was raised as soon as I brought the name and idea of the play up, and it still reverberates “But how is George Floyd a saint?” 

So, let’s look at this in today’s light. Today, Saints must have performed at least two verified miracles. Ok, so let’s consider George Floyd. Now, according to the Washington Post, in the less than two years of George Floyds passing – on the law perspective – over 150 pieces of legislation and laws have been passed (in America) corralling in police powers and potential abuse. (Miracle #1). 

And on the economic and equity side, American corporations have pledged over 50 billion dollars towards Black causes, justice and equity (miracle #2). And shortly after the video of George Floyd’s state sanctioned execution went world viral, major, street closing, demonstrations (of majority White marchers) went on for weeks in over 150 countries around the world (miracle #3). 

None of these three monumental accomplishments had ever been even partially met, before (in the four centuries of Black subjugation in America) nor was any even considered possible.  And I submit to all, each was nothing less than a miracle of God!

But, now, let’s detour, from Saint George Floyd and let’s consider our idea and imaginings of the Sacredness of the Saint’s ordinations process and our overall reverence and goodwill in the Sainthood process, the Holy See and council.


Part 2 – What’s Holy about the (Sainthood) Process?

But, what, if like me, you know or learn that many a pope and cardinals and their bastilles owned enslaved persons, and even participated in their sub-human treatment and also the trading of Black humans as chattel to raise money for the church growth, etc.. Just google ‘Popes and Cardinal’s that owned slaves / enslaved persons’. And you will be surprised, and hopefully hurt and dismayed. And, it’s not hidden knowledge. 

There’s a most recent story, from the New York Times, March 2022, noting how Georgetown University (a leading Catholic University) was admitting to commandeering enslaved persons for free labor to build much of its campus; a deed they now admit was wrong and immoral and are now pledging over 100 million dollars, to remedy, with more promised.  

Ok, so how does that believed sacredness of the Saint-hood look now? Oh, that’s the past, one can rationalize. Well, what about this; less than two years ago, the head of the Saint making department, in the Vatican, was charged with corruption and conspiracy in a most unholy scandal. See below from a recent NY Times article.

“Cardinal Giovanni Angelo Becciu, accused of embezzlement, abuse of office, witness tampering, is on trial with nine other defendants in a corruption trial that centers on a London realestate deal in which the Vatican lost millions, charges the defendants deny. Pope Francis demanded the cardinal’s resignation,as head of the department in charge of making saints, in September 2020”

New York Times 5/5/2022

Seems to me, doubters, should first turn their attention to reform, this historic and present evil cabal, which grossly dishonor the Sainthood and the truth of God’s nature. 


Part 3 – The Evils that came before

Ok, let’s take a further look back, on the character and moral fortitude of the early church leaders.  In another find, biblical scholars and ancient manuscript researchers have recently shared a most disturbing (to most true Christians and right minded persons) a papal executive pronouncement issued by Pope Nicholas V, in the mid 1400’s. It’s referred to as the ‘Doctrine of Discovery 1452, and it’s included below.

Now, this (Doctrine of Discovery 1452) was issued, less than 50 years before Columbus invaded the islands around the Americas (in 1492).

In this light, we can better understand the atrocities scholars have attributed to his mad band of merry men, against the hapless, peaceful, inhabitants of the lands they would happen upon. For, by the highest order, the pope, whom, in earlier days was accepted as part King and part God Messenger, this exposition orders were not a betterment of mankind or a ‘we come in peace, mission’ but to conquer and annihilate: “to invade, search out, capture, vanquish”, etc. 

And understand these (designated enemies) were faultless and were inhabitants of far-away distant lands, which they were not at war with or had no knowledge of. And here, by this executive order they are commanded to reduce the inhabitants (of their own land) to “perpetual slavery, and to seize everything movable and immovable”. 

Wow, does this sound like a Holy or Christ driven mission or priesthood? Then what of its ‘saints’? Well, the Scriptures answers that “if the root of the tree is rotted, the entire tree is” 


Part 4 – Is a Saint for Black Justice not needed?

It’s probably little known, but Saints aren’t generally bestowed upon the overall church – but bestowed upon a cause, which is observed and needing certain help or hope. 

And now see, as there are hundreds of Saint’s, for just about any cause or group. ‘Saints for orphans’ ‘Saints for women’s Freedom’ ‘Saints of the down trodden’ ‘Saints for healing’, etc. So, see since Saints have specific duties and assigned groups and being that George Floyd, has brought such a massive influx of laws for equal justice and a great transition for economic parity for the Black race, except for bias, or unawareness, how isn’t he a Saint for Black justice, liberty and equity?

So, to the question, “how is George Floyd a saint? I ask you, even as I ask all, except perhaps in the mind of the bias, the ignorant or unaware, “how is George Floyd not a Saint?”

Here are just a few national articles (on the phenomenal Justice and economic Initiatives and impact) towards the Black race in America post George Floyd:

Mckinsey report / Mckinsey.com

‘The Opportunity to Advance Racial Equity’

NBC News / nbcnews.com 

‘Monumental impact of George Floyd’s death on Black America’

Washington Post / washingtonpost.com

‘Corporate America’s 50 billion promise’

Time Magazine / time.com

America since promises of the George Floyd protests

MORE ON – SUMMARY

Praise the Lord and pass the Blessings. This play ‘SAINT GEORGE FLOYD’ besides a vehicle of great entertainment, featuring: song, dance, art, video highlights and poems is foremost a celebration of George Floyd’s Life and Legacy, but it’s also an entity of renowned spiritual sharing. And it offers, that George Floyd did indeed “touched the world”, even as he promised – as humanity worldwide joined for the cause of ‘life, liberty and justice’ for all. 

The Mission and Purpose is Great!

And it’s about our survival (nothing less)

as Free Persons with equal Citizen Rights 

And, this is the writer’s mission, that Saint George Floyd’s sacrifice (and it’s aftermath of goodwill) not diminish nor is forgotten – but is ever before men and is multiplied -and that all men join together, in brotherhood. 

The Principle Story

Our story essentially is the chronicles of one day – (George Floyd’s last earth day – and his heavenly sojourn. Now, the (principle) story, in the story takes place on the second anniversary of George Floyd’s demise. 

Surely, it’s a story that’s not singular in nature; as it’s of a dutiful Black Father (of two young off-springs) just after the youths viewed a news replay of the (two years old) tragedy. Now, this Dad, as his peers, is compelled to deliver the Race / and George Floyd talk. (Thus, begins the ‘Saint George Floyd’ story).

God was in the Plan

Yet, this is a tale of grace and fantasy, not fatalism. It’s a comforting tale of hope and God’s gracious love. And we find that God Almighty was in the plan all along. As a Scripture reads “Man meant it for evil, but God meant it for good” And, the greater of this works takes place beyond the Veil – in the heavenly realm, even where he’s anointed ‘Saint George Floyd’. 

And in this heavenly aisle, Saint George Floyd, meets three of his most desired figures – and new guides: first his Mom, secondly, Jesus the Christ, and the third, the celebrated, Doctor Martin Luther King Jr. And as these share (comfort inspiration and Truth) with our subject, we’re also beneficiaries.

A Prayer for the Race

And it’s our ardent prayer, that – this vehicle might be an influence to help keep these newfound doors of goodwill, recently, extended to the darker skinned, open. While we readily, acknowledge, this effort is just a part, and of no great effect without the work and prayers of you and the collective. Yes, everyone and every fiber of our being, must move towards FREEDOM AND JUSTICE NOW!

MORE ON - WARREN AVERY

Warren’s latest book, as are several of his, is a book on Spirituality. It’s named ‘The Dynamic Truth of Being’. And its small audience, unanimously, touts it as a spiritual masterpiece. And Warren gives all the glory and praise to the Most High. His other spiritual books are ‘Teach Us to Pray ’The Spirit’ ‘Working on the Christ’ ‘But I say Unto you. And he’s even working on one now entitled ‘The Spirit speak’

Mr. Avery has also served as an instructor of Creative Writing and concept development in several educational and creative capacities.

And now Mr. Avery brings all his creative gifts, spirituality and love to the Saint George Floyd play / project, where he insists this one is a duty, and that in this, he’s truly “On a Mission from God’. 

MORE ON – LEIA AVERY

Co–creator, LEIA AVERY, is seemingly a born creative and business minded young female millennium. We can probably say it’s in her genes. She has shared that at 8 or 9 years of age, she set up a replica of ‘Bozo’s grand prize (bucket) game’ and others in her backyard and charged her friends and neighbors (their allowance) to play the games – they in fun and in hopes of winning some prizes. 

Now, as head of Just Play Entertainment, Leia is still about creating fun moments and activities. As Just Play caters to all – any size party or group: adults, students, families and even corporations. And Just Play’s (true to life) motto is “Never Stop Having Fun!” So you can see, Leia is on a roll and Leia plays to win. 

Leia as well has been an owner of a few small businesses and also Real Estate parcels. 

And now she gladly shares her various expertise and creativity in the production and promotion of the Saint George Floyd Musical Play and SGFmovement.com.